MARPİVA

Patent Hizmetlerimiz

Buluşlarınızın etkili şekilde korunması için şunları yapıyoruz;

 

Veri Güvenliği - Buluşunuzun ne kadar değerli olduğunu biliyoruz, sırrınızın güvenliğini garanti ediyoruz. Bizlerle paylaştığınız bilgileri korumak ve en güvenilir biçimde saklamak bizim işimiz. 
Maliyet Yönetimi - Yurtiçi ve Yurtdışı müracaatlarda şeffaf fiyat politikamız sayesinde süpriz maliyetlerle karşılaşmıyor, gerçekleşmesi muhtemel tüm maliyetler hakkında net bilgi alıyorsunuz. Her türlü hizmetimizin maliyetlerini görüyor, böylece hangi hizmete nekadar ödediğinizi biliyorsunuz.
Hızlıyız - Çünkü hazırlıklıyız. Hassas müraacaat süreçlerinde dakikaların bile önemi vardır. Faydalı Model, Patent dosyalarınızın yazımı için haftalarca beklemezsniz.
Search & Share - İcatlar ihtiyaçlara istinaden ortaya çıkar. Yapmak istediğiniz şeyin siz harekete geçmeden bir başkası tarafından koruma altına alınması muhtemeldir. Müracaatını düşündüğünüz fikir veya ürünlerin prototip araştırmalarını yapıyor, Patent veritabanına kayıtlı müracaatların durumlarını sizlerle paylaşıyoruz. 
Teknik Çizim ve Modelleme - Patent müracaatınız için şekillerle teknik anlatım gereklidir. Panik yok, uzman ekibimiz teknik çizimler için yeterince bilgiye sahiptir. 
Süreç Takibi - Faydalı Model ve Patent müracaatlarındaki tüm süreçleri takip ediyoruz. Size gereken bildirimleri en kısa sürede yaparak doğru kararları birlikte almayı kolaylaştırıyoruz.
Patent İzleme - Tescilli müracaatlarınıza benzer müracaatları gözden kaçırmıyoruz. Sektörel ve Firmasal bazda rakiplerinizi izliyor, gelişmeleri anlık olarak paylaşıyoruz. 
Yıllık Ücretler - Patent dosyalarınız için Türk Patent Enstitüsü'ne yapılacak yıllık ödemelerin düzenli takibini yaparak hak kaybı yaşamamanız için çaba gösteriyoruz. Takibi ve bildirimleri düzgün yapılmadığı için sona eren dosyaların maliyet hiçbir bedelle ölçülemez. 

 • Marka

  Markanız, Ticari değeri olan, ürün ve hizmetleriniz için yaptığınız tüm yatırımların tüketici nezdinde bir kelime ve şekil ile ifa...

 • Patent

  Buluş ve icatların izinsiz kullanılmasını engellemek için icadı yapan kişiye tekel hakkı tanıyan korumaya "Patent Koruması" adı ve...

 • Tasarım

  Bir ürünün üzerinde yer alan şekil, doku, desen, biçim gibi tasarımsal detayların tescil altına alınarak korunması "Endüstriyel Ta...

 • Coğrafi İşaret

  Temel özellikleriyle diğer yöresel ürünlerden yetiştirme ve üretim usülleri bakımından farklılık gösteren ürünlerin koruma altına...

 • İnovasyon

  Kelime anlamı "yenilik" manasına gelen "inovasyon", günümüz teknolojisinin hayatımıza getirdiği kavramlardan biri olarak yerini al...

 • Finansal Çözümler

  Bulut tabanlı Finansal çözümlerimiz sayesinde yüksek yatırım maliyetleri olmadan güvenle kullanabileceğiniz çözümler sunar.